Мами України об’єднуються. Купуй дешевше, знаходь подруг та отримуй користь. Як вступити в клуб X-Mothers?

 

blank

Клуб X-Mothers йде в ногу з часом. Вже цього місяця змінюється система видачі карток. Заради збереження екологічного стану навколишнього середовища та комфорту самих учасниць будуть видаватися  електронні посвідчення учасника. Більше не треба платити за пересилку та чекати, весь процес займатиме лічені хвилини.

Також у клуба заявилися нові партнери, що збільшило спектр знижок та привілегій. Тепер мами можуть купувати одяг від відомого дизайнера Євгенії Франковської зі знижками до 80%, платити за поїздки на таксі на 20% менше звичного, лікувати зуби у приватній стоматології за нижчими цінами, водити дитину у розважальний центр всього за півціни. Повний перелік знижок можна побачити у вкладці Партнери на сайті.

X-Mothers щотижня проводить прямі ефіри з зоряними гостями. Нещодавно до нас завітали Тоня Матвієнко, Наталка Карпа та ми перші поспілкувалися онлайн з королевою скла — Ольгою Турецькою. Її роботи продаються далеко за межами України.

В кожному місті країни є свої представники. Вони організовують зустрічі для жінок при надії та мам, запрошують експертів для розкриття заданої теми. Уже відбулося 30 зустрічей, після карантину плануються ще декілька в різних містах.

Клуб був створений 8 листопада 2019 року Інною Мартинчук. За менше, ніж два роки, до X-Mothers приєдналося уже 5 000 мам.