Клуб X-Mothers відсвяткував свій перший день народження

Нещодавно клуб X-Mothers відсвяткував свій перший день народження. 8 листопада 2019 року змінило життя багатьох мам, адже саме в цей день народився наш ще маленький, але вже такий вагомий клуб мам.

Здається, що рік це зовсім нічого, але за цей період ми вже багато чого досягли.

Лише за один рік до клубу приєдналося більше 10 тисяч мам, 90 брендів та магазинів стали партнерами, серед яких видавництво Ранок, виробник дитячих товарів Lindо, бренд дитячого взуття L.I.Y.A. X-Mothers на сьогогодні має 27 представників у різних містах України, які організовують зустрічі та марафони безпосередньо в своїх населених пунктах. Кожна мама завжди знайде підтримку та отримає пораду у чаті мам, наразі у нас вже 32 чати по містам.

За рік ми організували 100 зустрічей. Цифра була б набагато більша, але, на жаль, карантин став на заваді.

blank

Ми провели ефіри з такими зірками як Tayanna, Наталка Карпа, Тоня Матвієнко. Учасниці клубу взяли участь у опитуванні щодо післяродової депресії, чим допомогли дослідженню цієї проблеми в країні.

X-Mothers приєдналися до напрямку збереження навколишнього середовища та перейшли на електронні картки. Мами тепер можуть миттєво отримати картку учасниці без шкоди планеті.

Цікава примітка: за цей рік 214 учасниць клубу стали мамами та тепер насолоджуються своєю новою роллю. Багато дівчат при надії зараз чекають на малюка, тому скоро у Х-Сім’ї буде поповнення. 

Клуб з розмахом відсвяткував свій День Народження. Учасниці клубу з кожного куточка країни приєдналися до онлайн-вечірки, яка проходила у форматі конференції Zoom. Під час ефіру, окрім підведення підсумків, активні учасниці та представники були нагороджені подарунками. Всі інші учасники конференції взяли участь у вікторині X-Mothers, найкращі знавці клубу також отримали приємні сюрпризи, а саме смачні пряники та шопери з логотипом клубу, косметичні засоби компанії Faberlic, розвиваючі ігри з вивчення англійської мови для дітлахів. 

Весь день ми підводили підсумки розіграшів, які були анонсовані протягом тижня на сторінці клубу. Загалом за день більше 50 мам отримали подарунки від клубу та партнерів. 

Святкування першого року X-Mothers залишило лише приємні спогади та емоції. Ми впевнені, що наступного року святкувати будемо ще з більшим розмахом і ніякий карантин нам не завадить.